آراد برندینگ
خانه / دستگاه بخور سرد / خرید دستگاه بخور سرد نوزاد با بهترین قیمت

خرید دستگاه بخور سرد نوزاد با بهترین قیمت

خرید دستگاه بخور سرد نوزاد با بهترین قیمت، کیفیت بالا و کم صدا که می توانید آنها را متناسب با طرح و رنگ اتاق کودک تان انتخاب کنید، در اختیار شما قرار می گیرد.

خرید دستگاه بخور سرد نوزاد

مدل های دستگاه بخور سرد نوزاد با قیمت

دستگاه های بخور سرد نوزاد با قیمت مناسب و طرح ها ی متنوعی به شما ارائه می شود که یکسری از طرحها را در زیر مشاهده می کنید:

بعد قبل
 خرید دستگاه بخور سرد نوزاد
خرید دستگاه بخور سرد نوزاد
خرید دستگاه بخور سرد نوزاد
خرید دستگاه بخور سرد نوزاد
خرید دستگاه بخور سرد نوزاد
خرید دستگاه بخور سرد نوزاد
بعد قبل

فواید دستگاه بخور سرد برای نوزادان

با شروع فصل سرما و روشن کردن وسایل گرمایشی و همچنین مناطق خشک ایران میزان رطوبت هوا کاهش می یابد و با توجه به ضعیف بودن دستگاه تنفسی کودکان و پوست حساس آنها میزان احتمال ابتلا به سرماخوردگی، حساسیت های پوستی، عفونت های تنفسی افزایش می یابد.

اهمیت استفاده از دستگاه بخور سرد نوزاد؟

هنگامی که کودکان و نوزدان شما با توجه به سن کم آنها در معرض سرماخوردگی یا مشکلات تنفسی قرار می گیرند، اصلا نمی توان از داروها و یا مواد خوراکی خاصی مانند (عسل، سوپ و…) استفاده کرد. به همین دلیل باید بیشتر مواظب بود تا خطر ابتلا به این بیماریها را کاهش داد.

اگر میزان رطوبت هوا مناسب باشد عوامل سرماخوردگی و حساسیت های پوستی و عفونت های تنفسی کاهش می یابد. و با توجه به نظر متخصصان با خرید دستگاه بخور سرد نوزاد می توان این عوامل را تا حد چشمگیری کاهش داد، و همچینین نوزاد شما خواب راحتتری را تجربه می کند.

خرید دستگاه بخور سرد نوزاد

نکات مهم خرید دستگاه بخور سرد نوزاد

در هنگام خرید دستگاه سرد بخور نوزاد به نسبت مساحت اتاق کودک دستگاه بخور را انتخاب کنید. میزان صدای دستگاه که کم بودن آن باعث آرامش و خواب راحت کودکتان می شود.

به این نکته هم دقت کنید که جای مناسبی را برای قرار گرفتن دستگاه مثلا کنار تخت خواب انتخاب کنید که مستقیما رو به صورت کودک شما نباشد و کل اتاق را مرطوب کند.

دستگاه بخور سرد بهتر است یا گرم؟

یکی از مهمترین مزیت های بخور سرد نداشتن مکانیزیم حرارتی و نداشتن بخار گرم برای کودک شما ایمن تر است و دیگر نگران دمای آن نیستید. و دیگر از مزیت های آن صرفه جویی در مصرف و هرینه برق است.

خرید دستگاه بخور سرد نوزاد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
منصوری راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۸۶۶۶۵۳۰۸