آراد برندینگ
خانه / واکر / فروش واکر نوزاد با قیمت فوق العاده

فروش واکر نوزاد با قیمت فوق العاده

فروش واکر نوزاد با قیمت فوق العاده در انواع متفاوت دوچرخه ای، ماشینی، اسباب بازی و چوبی از همین اکنون آغاز شد. خرید ارزان و آنلاین بهترین واکر های شیک و طرح دار برای کمک به راه رفتن نوزادان و کودکان نوپا.

فروش واکر نوزاد

واکر نوزادی babay walker

راه افتادن کودک یکی از مهمترین مراحل هر نوزادی می باشد. چراکه در واقع پا های وی در این برهه زمانی شکل می گیرد. کودک از همان ابتدا باید درست راه رفتن را یاد بگیرد. سلامت ستون فقرات کودک در هنگام راه رفتن باید مورد توجه قرار گیرد. بنابراین در به راه افتادن کودک والدین نقش مهم و موثری دارند. والدین باید در انتخاب وسیله ای مناسب بسیار دقت کنند

در واقع واکر برای کودک از سن ۹ ماه به بالا مناسب میباشد. واکر های کودک در وهله اول ایستادن و تعادل را به کودک شما می آموزد سپس با برداشتن هر قدم هر قدم کودک با بازی چراغ ها و آهنگهای زیبا او را همراهی میکند. در نتیجه باعث تشویق کودک برای راه رفتن بیشتر و بازی کردن او می شود.

فروش واکر نوزاد

چرا باید از واکر برای نوزاد استفاده کرد:

کودکان نوپا زمانی که شروع به راه رفتن می کنند مدام زمین میخورند تا بتوانند تعادل خود را حفظ کنند و امکان دارد کودک آسیب ببیند. برای حل این مشکل واکر نوزاد که یک روش ایمن برای آموزش راه رفتن کودکان توسط والدین می باشند، توصیه می شود. مزایای استفاده از واکر کودک عبارتند از:

  • غلبه بر ترس کودک
  • یادگیری راه رفتن کودک
  • آزاد کردن والدین از سردرگمی
  • تاثیر مثبت بر هوش نوزاد

فروش واکر نوزاد

فروش واکر نوزاد

فروشگاه مونیا در بانه ارائه دهنده انواع واکر های نوزاد در رنگ ها و طرح های متفاوت و دوست داشتنی می باشد. انواع واکر های با کیفت و لاکچری را می توانید با ارزان ترین قیمت از سیسمونی مونیا با مدیریت دیمن منصوری در بانه تهیه کنید.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
منصوری راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۸۶۶۶۵۳۰۸

مطلب پیشنهادی

فروشگاه اینترنتی واکر کودک قیمت مناسب

فروشگاه اینترنتی واکر کودک قیمت مناسب

فروشگاه اینترنتی واکر کودک قیمت مناسب در بانه عرضه کننده انواع واکر در طرح ها …