آراد برندینگ
خانه / صندلی غذا کودک / قیمت و مشخصات صندلی غذا مارک مامالاو

قیمت و مشخصات صندلی غذا مارک مامالاو

با اطلاع از قیمت و مشخصات صندلی غذا مارک مامالاو که یکی از معتبرترین مارک های ارائه صندلی غذا با کیفیت عالی که تا سن ۴ سالگی می توانید از آن برای کودکتان استفاده کنید، را از سیسمونی مونیا خریداری کنید.

 قیمت صندلی غذا مامالاو

مشخصات صندلی غذا مامالاو

صندلی غذا مامالاو (mama love) که یکی از بهترین و با کیفیت ترین صندلی غذاهایی است که در حال حاضر در بازار وجود دارد.

صندلی غذا مامالاو بسیار محکم و بادوام می باشد که قابلیت تنظیم ارتفاع و دارای یک سینی غذا اضافه نیز می باشد، قسمت نشیمن گاه آن از پارچه های ضدعرق و ضد حساسیت که قابل شستشو می باشد باعث می شود که کودک شما به راحتی روی آن بنشیند و از خوردن غذا لذت ببرد.

قیمت صندلی غذا مامالاو

قیمت صندلی غذا مامالاو به صورت تکی ۷۰۰۰۰۰ تومان می باشد برای خرید به صورت عمده با شماره تماس های موجود تماس فرمائید. برای اطلاع از سایر محصولات در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

مزایای استفاده از صندلی غذا

والدین به دلیل تحرک و ثابت نماندن کودکان در یکجا، غذا دادن به کودک برای آنها بسیار مشکل است. با استفاده از صندلی غذا و گذاشتن آن در کنار میز غذاخوری و در جمع خانوادگی تمایل کودک برای غذا خوردن بیشتر می شود.

همچنین والدین می توانند با آموزش غذاخوردن به کودک، به او یاد می دهند تا غذا خوردن را شروع کند و والدین نیز در آرامش و بدون دغدغه در کنار کودکشان غذا را میل کنند و تا سرو کردن غذا کودک با رنگ و طرحهای روی صندلی سرگرم می شود.

 قیمت صندلی غذا مامالاو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
منصوری راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۸۶۶۶۵۳۰۸

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده صندلی غذا کودک چیکو

قیمت عمده صندلی غذا کودک چیکو

دریافت قیمت عمده صندلی غذا کودک چیکو در سیسمونی مونیا با پایین ترین نرخ. خرید …