آراد برندینگ
خانه / صندلی غذا چیکو / قیمت عمده صندلی غذاخوری کودک چیکو

قیمت عمده صندلی غذاخوری کودک چیکو

قیمت صندلی غذاخوری کودک چیکو به صورت عمده ۱۳۰۰۰۰۰ تومان می باشد. صندلی غذای چیکو در طرحهای زیبا و جذاب، که بسیار راحت و سبک و مناسب برای کودکان بالای ۶ ماه است.

قیمت صندلی غذاخوری کودک چیکو

صندلی غذاخوری کودک

غذا دادن به کودک یکی از سخت ترین کارها برای والدین است چون کودکان معمولا به غذا خوردن بی میل هستند و به دلیل تحرک زیاد نمی توانند برای مدتی یکجا بنشینند و غذا بخورند. به همین خاطر بهترین وسیله برای غذا دادن به کودک استفاده از صندلی غذا خوری کودک است.

صندلی های غذا نشمینگاه نرم و راحتی دارند و همچنین بخاطر طرح و رنگ های شاد و کودکانه ای که دارند نشستن و غذا خوردن روی آن برای کودکان جذاب و سرگرم کننده می باشد.

مدل های صندلی غذای چیکو

چیکو یکی از برندهای معتبر و پرفروش در زمینه فروش وسایل سیسمونی نوزاد است. که صندلی غذای کودک آن همانند سایر محصولات در مدل و طرح های متفاوتی به فروش می رسد. برای سایر مشاهده و خرید سایر محصولات چیکو در کنال تلگرامی ما عضو شوید.

بعد قبل
 قیمت صندلی غذاخوری کودک چیکو
 قیمت صندلی غذاخوری کودک چیکو
 قیمت صندلی غذاخوری کودک چیکو
 قیمت صندلی غذاخوری کودک چیکو
 قیمت صندلی غذاخوری کودک چیکو
بعد قبل

قیمت صندلی غذاخوری چیکو

قیمت صندلی غذاخوری چیکو به صورت عمده ۱۳۰۰۰۰۰ تومان می باشد. به دلیل نوسان قیمت ها در بازار برای اطلاع از جدیدترین قیمت ها با شماره های موجود تماس فرمائید.

مشخصات صندلی غذای کودک چیکو

صندلی غذای چیکو به صورت تاشو، دارای سینی غذا می باشد که قابلیت جداسازی نیز دارد. قسمت نشیمن گاه آن بسیار نرم و راحت است که کودک هنگام نشستن روی آن اذیت نمی شود. بدنه آن آلومینیومی و جنس پارچه آن بسیار مرغوب و ضد تعریق و حساسیت می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
منصوری راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۸۶۶۶۵۳۰۸

مطلب پیشنهادی

فروش صندلی غذا کودک چیکو

آیا برای کودک خود به دنبال صندلی غذا هستید تا در امر غذا دادن هم …